Angličtina pre batoľatá

0 - 3 ROKY

Veríte tomu, že čím sú deti mladšie, tým jednoduchšie a rýchlejšie sa učia? A čo sa týka angličtiny, tak čím skôr, tým lepšie, že? My tomu veríme tiež.

Dieťa sa učí podnety ešte predtým, než začne rozprávať a často sa stane, že angličtina naoko nemá žiadne výsledky. No keď príde čas, dieťa odrazu začne hovoriť veci, ktoré sa naučilo.

Pre lepšie výsledky odporúčame kurzy pre deti, ktoré už vedia alebo začínajú rozprávať.


Ako to prebieha?

Hodiny spravidla trvajú 25 minút. Rodič dieťa zaregistruje a pred každou hodinou všetko pripraví (zapne mikrofón, kameru a prihlási sa do programu, kde hodina prebieha). Rodič je celý čas pri dieťati a pomáha mu, ale stačí, ak učiteľ vidí dieťa.

Čo sa dieťa naučí?

Dieťa sa učí farby, tvary, zvieratká, písmenká a čísla. Staršie deti (od 2 rokov) sa učia jednoduché pozdravy a pohyby (ahoj, dovidenia, skákať, otočiť sa, utekať...).

Ako učíme?

Učiteľ vedie dieťa jednoduchými základnými videami, rozprávkami, básničkami a hrami, kde ho nabáda opakovať jednotlivé slová.  Pre malé deti odporúčame používať tablet s dotykovou obrazovkou, aby mohli riešiť jednoduché hry (napríklad klikať na balóniky, vyfarbovať a podobne). 

Pozrite si vyučovanie iba 2-ročného chlapčeka.

REFERENCIE

”Môj dvojročný syn všeobecne veľmi málo rozpráva a myslela som si, že angličtina ani slovenčina mu veľa nehovoria. Asi po roku snaženia mi začal pri hre nosiť hračkárske čísla a iné predmety, pričom mi hovoril ich anglické názvy. Bola som ohromená, po slovensky to ešte nevedel.“

Ivana Blehová

Podnikateľka

”Moja dcérka má 3 roky a dali sme na rady púšťať jej rozprávky v angličtine. Hádam sa na ňu niečo nalepí. Teraz sa na nás babka hnevá, že malej nerozumie, lebo na výletoch jej ukazuje, kde je "horse" a "dog" a niekedy odpovedá po anglicky. Pritom doma rozprávame len po slovensky. Ja si myslím, že sa jej to určite zíde do života a v takom veku aspoň naberie dobrý akcent.“

Marián Lenčéš 

Otec

”Prvé tri až štyri roky života dieťaťa sú najlepším obdobím, kedy by sa malo začať učiť cudzí jazyk. To som využila a dávala som malého na hodiny angličtiny čo najskôr. Samozrejme, na výsledky som si musela počkať, ale malý pochytil nielen slovíčka, ale aj anglický prízvuk.“

Daniela Kulichová

Matka