Angličtina pre dospelých

18 - VIAC ROKOV

Vy si určíte, či chcete všeobecnú angličtinu, alebo konverzačné hodiny. Potom si vyberiete zdroj učenia, z ktorého sa budú čerpať témy.

Pre dospelých ponúkame dva kurzy všeobecnej angličtiny:

1. Online učebnica MyEnglishLab - SpeakOut                                     2. Online kurz Englishlink

Naučte sa angličtinu online so slovenským či zahraničným lektorom hoci aj z Anglicka či Ameriky! V pohodlí svojho domova, alebo kdekoľvek a kedykoľvek vám to vyhovuje.

Nebojte sa skúšať rozprávať po anglicky, veď lektor je tu práve preto, aby vás to naučil a v prípade nedorozumenia máte obaja spoločnú obrazovku s prekladačom, Google obrázkovým slovníkom, Youtube a mnohými ďalšími online pomôckami na porozumenie. Veď každý vraví, že najviac sa naučí, keď ide do zahraničia. Tak prečo nemať zahraničie doma?

Náš rozsiahly kurz na výučbu všeobecnej angličtiny využíva rôzne zdroje, napríklad SPEAK OUT, kde sú autentické nahrávky BBC, vďaka ktorému máte kontakt s jazykom v jeho reálnej podobe. 

Pre dospelých ponúkame rôzne ďalšie kurzy, ako je Obchodná angličtina, Odborná angličtina, angličtina na pracovný pohovor, dovolenku a podobne. Stačí povedať, kam angličtinu potrebujete a my vám pripravíme kurz na mieru.

Čo sa naučíte?

Ale poďme späť ku kurzu všeobecnej angličtiny. Budeme sa venovať všetkým štyrom jazykovým zručnostiam, gramatike aj slovnej zásobe, hovorenému aj písomnému prejavu s dôrazom na to, čo potrebujete najviac.

Dôraz kladieme na použitie bežného jazyka, na prirodzenú komunikáciu, ktorá vám dodá sebadôveru pri rozprávaní.

Na hodinách používame aj externé materiály podľa vašich záujmov, ako sú videá, slovné hry, online hry, pesničky, úryvky z filmov a mnohé iné. Keď vás to baví, tak ani neviete, že sa učíte.

Nemáte čas? Vyskúšajte naše 25-minútové vyučovania!

Podľa krivky zabúdania (čím dlhšie si niečo nezopakujete, tým viac toho zabudnete) je efektívnejšie mať dve 25-minútové vyučovania ako jedno 50-minútové. 25-minútové vyučovania sú ideálne hlavne na konverzačné hodiny.

Englishlink

Pri učení sa po anglicky je dôležité to, čo robia malé deti, keď ešte nevedia rozprávať - počúvať, ako to má vlastne znieť.

Aj preto majú naši študenti radi učenie pomocou Englishlink. Ku každej lekcii je asi 15 až 30 krátkych videoklipov, kde americká lektorka vysvetlí, čo máte robiť. Takto máte aj so slovenským či iným zahraničným lektorom neustály prístup k "pravej" angličtine.

K tomu máte ku každej lekcii 2 až 4 hárky s cvičeniami na internete. Ku všetkému máte neobmedzený prístup počas aj po skončení kurzu a buď prechádzate lekcie spolu s lektorom, alebo sa pripravíte vopred a s lektorom si len skontrolujete, čo vám ide a čo je potrebné "doladiť".

Vyučovanie je pripravené veľmi interaktívne, kde aj na gramatické pravidlá prídete sami.

Naši študenti, ktorí vyskúšali Englishlink, sa aj po vyskúšaní iných nástrojov či učebníc vždy vrátili sem.

Aj tieto vyučovania sú vždy na konci doplnené o obľúbené zábavné aktivity z externých zdrojov - videí, online hier, pesničiek, článkov a rôzneho iného podľa záujmov študentov.