KONVERZÁCIA PO ANGLICKY

Konverzačné hodiny

Patríte k tým, ktorí sa síce angličtinu naučili v škole, ale v realite ju nedokážete použiť? V podstate rozumiete, čo asi ostatní po anglicky hovoria, ale nedokážete im promptne alebo vôbec odpovedať?

V takom prípade vyskúšajte konverzačné hodiny online s jedným z našich lektorov - Slovenských, alebo ešte lepšie - zahraničných, ktorí pre vás predstavujú to pravé medzinárodné prostredie a sú tu na to, aby ste cvičením a skúšaním dokázali to, čo sa vám zdalo nemožné - skutočne komunikovať v angličtine.

Konverzácie v angličtine sú o témach, ktoré potrebujete v praxi pre vašu prácu a bežné situácie v živote. Čím viac rozprávate, tým viac sa naučíte. Osvojíte si tak slovnú zásobu, základné gramatické väzby a frázy, ktoré môžete hneď použiť.

Môžete si vybrať z 50-minútových alebo 25-minútových vyučovaní. Pre konverzačné hodiny odporúčame napríklad jedno 25-minútové vyučovanie každý deň, minimálne však dva krát týždenne.

Čím dlhšie a častejšie niečo robíte, tým lepšie to viete. Preto neváhajte a venujte čas tomu, čo je pre vás dôležité. Ak je to schopnosť komunikovať v angličtine, šup-šup kliknúť sem, veď za skúšku nič nedáte: