O lektoroch

Slovenskí lektori

Zahraniční lektori

aj pre začiatočníkov

Ing. Ivana Lenčéšová

Zakladateľka jazykovej školy a lektorka angličtiny

Mám ukončený II. stupeň vysokej školy manažmentu s pedagogickým minimom a štátnou skúškou z angličtiny (certifikát UNICERT).

Pracovala som v USA, Anglicku a v Indii. Študovala som na Slovensku a v Rakúsku. Organizovala som firemné akcie a konferencie, kde som robila lektorku na rôzne témy aj v angličtine.

Angličtinu som začala učiť naplno popri materskej, lebo to bola ideálna práca na čiastočný úväzok. Učila som aj čínske deti cez internet - od dvoch žiakov po celé triedy. Ich systém online výučby a jeho obrovský úspech ma tak ohromil, že som sa rozhodla otvoriť takúto možnosť aj v mojej krajine a neskôr v celej Európe.

Snažím sa, aby hodiny mali ustálenú štruktúru, ale zároveň ponúkali aj zábavné metódy učenia hrou a aktivitou študentov. Študentom najviac chýbajú konverzácie, pretože na to v školách jednoducho nie je dostatok času.

Angličtina Vám a Vašim deťom môže priniesť do života nové pracovné príležitosti, jednoduchšie cestovanie do cudzích krajín a nové zdroje zábavy a informácií z celého sveta. Určite sa oplatí venovať sa jej.