OBCHODNÁ ANGLIČTINA

Business English

Naučte sa obchodnú angličtinu s online lektorom cez internet, kedy a kde vám to vyhovuje. Či už ste podnikateľ, ktorý by rád nadviazal obchodné kontakty so zahraničnými osobami, alebo zamestnanec, ktorý sa v práci stretáva s ľuďmi zo zahraničia, pre každého vieme vybrať kurz na mieru.

Môžete byť v angličtine profesionál, alebo aj začiatočník. Naše špičkové vyučovanie založené na tradičnom aj audiovizuálnom spôsobe podporuje skutočný pokrok nielen v obchodnej angličtine, ale aj obchodných zručnostiach.

Pri obchodnej angličtine si môžete vybrať buď všeobecnú obchodnú angličtinu, alebo obchodnú angličtinu špeciálne zameranú na vašu pracovnú oblasť.

Englishlink

Obľúbený Englishlink pre obchodnú angličtinu

Krátke videoklipy americkej angličtiny, obrázky a zvukové nahrávky robia tento zdroj učenia pre študentov príťažlivý a zaujímavý. Určite oceníte dôraz na výslovnosť a interaktívne vyučovanie gramatiky, ako aj sprevádzanie kurzu príbehom jednej firmy a jej zamestnancov.

Pracovné hárky vhodné aj na vytlačenie, ako aj celý kurz máte neobmedzene k dispozícii online počas kurzu aj po jeho skončení. Na online vyučovanie sa môžete, no nemusíte dopredu pripraviť prejdením lekcií a vyplnením cvičení.